.


Hlavná stránka

Vážení priatelia dobrého vína

Vážení priatelia dobrého vína, dovoľte, aby sme Vám s radosťou predstavili náš Vinohradnícky dom "U studánky", situovaný uprostred malebnej krajiny skalických vinohradov a slávnostne otvorený v októbri 2006.

Nachádza sa v ňom pôvodná, 150 ročná klenbená vínna pivnica zaváňajúca notným kusom histórie, nepatrne upravená do dnešnej podoby na účely degustácie vína aj pre väčšie skupiny. V príjemnom prostredí vinárne, zariadenej v rustikálnom štýle, je pre našich hostí 45 miest na sedenie.
V letnom období návštevníkov isto poteší priľahlá terasa, ktorá slúži na príjemné posedenie pri dobrom vínku.


Štýlovo upravené priestory interiéru sú vhodné na rozličné spoločenské podujatia ako svadobné hostiny, súkromné rodinné či firemné oslavy. Pre našich hostí máme k dispozícii i možnosť ubytovania. Okolie Vinohradníckeho domu je vhodné na nekonečne dlhé prechádzky tamojšou prírodou nielen pre milovníkov prírody ale aj rodiny s detmi.

V ponuke sa nachádza bohatý výber vín z vlastnej produkcie s chuťou a vôňou tých najkvalitnejších plodov našich viníc obrábaných s úctou a láskou, čím sa stáva naše víno unikátne presne ako kraj, v ktorom sa zrodilo.

Jemná chuť správne vychladeného a jedinečne servírovaného nápoja, príjemné prostredie historickej vinice - táto zmes ingrediencií sa zakorení vo vašej mysli na veľmi dlhú dobu. Príďte si vychutnať kráľovský nápoj, v ktorom je ukrytá pravda.

Budeme radi, ak k nám zavítate nielen raz, ale stanete sa našim stálym hosťom. Veď naším heslom je myšlienka "Víno nieje tovar, víno je priateľstvo..."

Vážení hostia, v prípade Vašich ďalších otázok, resp. rezervácie sme Vám radi kedykoľvek k dispozícii.