.


Hlavná stránka

Ponuka ubytovacích služieb

1. Ubytovanie a prenájom rezidenčných apartmánov pri golfe
v polyfunkčnom dome OIL JPM.

Päť vkusne zariadených rôzne veľkých apartmánov s výhľadom na golfové ihrisko je možné prenajať krátkodobo aj dlohodobo za prijateľnú cenu. Komfortne zariadené apartmány sú vybavené kuchyňou s chladničkou a príslušenstvom, LED TV aj so satelitným prijmom, WiFi pripojením, klimatizáciou,
samostatnou priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou a WC, vybavenie kúpeľne (uteráky, fén, šampón, sprchový gél). Apartmány sa nachádzajú zo zadnej strany ihriska, v komplexe ČS OIL JPM. Výhodou je možnosť bezplatného parkovania. Vlastné stravovanie, možnosť raňajok v Snack-u na prízemí.

Cenník Rezervácia Mapa

2. Ubytovanie vo Vinohradníckom dome "U STUDÁNKY",
len so spoločenskou akciou.

Priestory nášho Vinohradníckeho domu ponúkajú svojim návštevníkom i ubytovanie s kapacitou pre 12 osôb v dvoch luxusných apartmánoch, pričom v každom z nich sa nachádzajú dve samostatné izby a sociálne zariadenie.

Samozrejmosťou je plné vybavenie kúpeľne (uteráky, fén, šampón, sprchový gél). Útulné, nadštandardne zariadené izby s TV a DVD,WiFi pripojenie, ponúkajú dostatočné súkromie a krásny pohľad z okien na panorámu mesta a scenérie okolitých vinohradov.


Dom sa nachádza priamo pri golfovom ihrisku čo ocenia nielen milovníci golfu. V príjemných letných mesiacoch návštevníkov očaria bohaté možnosti výletov a pobytu v okolitej prírode. Lákadlom je isto historické centrum mesta Skalica s početnými pamiatkami, Squash centrum, Baťov kanál, skalické rybníky s predajom vynikajúcich rybích špecialít, či Zlatnícka dolina, tzv. Skalické hory s rekonštruovaným kúpaliskom, tenisovými kurtami a neobmedzenými možnosťami turistiky pre tých viacej aktívnych.